Ile wyciskasz na klatę :D

Wszystko co dotyczy użytkowników :)

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Piotrek_EPKK » środa, 1 maja 2013, 11:43

Ile biorę na klatę jak mam dobry dzień? Tyle samo co Pudzian. Miliard.

(...)

Jestem typem asportowym co oczywiście skutkuje tym, że sportu żadnego nie uprawiałem/uprawiam/będe uprawiać. Swego czasu sporo jeździłem na rowerze, niestety około 2000 roku porzuciłem ten rodzaj rozrywki raz na zawsze. Z WFu zwykle miałem dst, także wielkich skłonności sportowych jak widać nie przejawiałem...

Lubię natomiast rekreację, także spacery dalekodystansowe i krótkodystansowe, przynajmniej raz na tydzień przechodzę te 10 km czasami więcej 8-)

Mam również dodatkowy "sport", który nazywa się pobijanie rekordu w biegach "pod presją". Miejscem akcji jest tutaj lotnisko, a motywatorem lądowanie samolotu, który oczywiście musiał przylecieć za wcześnie... Z tej beczki przerabiałem już wszystko, a wiśeńską na torciku jest zmiana pasa w ostatnim momencie i błyskawiczne przemieszczenie się na drugą stronę :lol:
Pozdrawiam,
Piotrek
Avatar użytkownika
Piotrek_EPKK
The Great and Powerful
 
Posty: 401
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2013, 15:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez » środa, 1 maja 2013, 11:43

 

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Withord » środa, 1 maja 2013, 22:50

Narty, kiedyś jeździłem co roku, niestety od trzech lat przeszkadzają mi w tym studia :(
Żeglarstwo, patrz wyżej.
Kiedyś jeździłem sporo na rowerze, niestety ukradli mi go tego lata.
Raz na ruski rok zawitam na basen. Ogólnie lubię pływać ale rzadko to robię.
Poza tym staram się codziennie robić sobie kilkuminutową gimnastykę, jakieś ćwiczenia, machanie hantelkiem i rozciąganie sprężyn. Za dużego postępu w masie mięśniowej nie ma, ale w ten sposób ćwiczę przede wszystkim dyscyplinę.
"Rozmowa to nie to samo co zapłodnienie" ~ Siara "Siara" Siarzyński
Avatar użytkownika
Withord
Pegasus Pony
 
Posty: 511
Dołączył(a): sobota, 3 listopada 2012, 22:10

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Kamisha » czwartek, 2 maja 2013, 09:07

Anty-sportowiec here również. Boję się piłek [dlatego byłam mistrzem w zbijaka]. Nie mogę biegać, bo po 200m łapie mnie nie do wytrzymania boląca kolka. Nie umiem pływać. Nie uprawiam sportów zimowych bo boję się kontuzji. Na rowerze nauczył mnie jeździć mój ówczesny jeszcze chłopak, jak miałam 19 lat, uprzednio mi ten rower kupując... jak widać nadaję się tylko do gimnastyki, którą czasem uprawiam domowo [bo na siłownię czy fitness oczywiście wstydzę się iść]. Dlatego bardzo się cieszę, że otrzymałam w spadku po rodzicach szczupłą sylwetkę, inaczej ważyłabym 200 kilo i przyjeżdżałby po mnie dźwig.
Avatar użytkownika
Kamisha
Her Majesty Celestia
 
Posty: 762
Dołączył(a): wtorek, 23 października 2012, 12:27

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Withord » czwartek, 2 maja 2013, 22:02

No nie, poczułem się przy was jak jakiś atleta, pomimo że jestem totalnym cieniasem :lol:
"Rozmowa to nie to samo co zapłodnienie" ~ Siara "Siara" Siarzyński
Avatar użytkownika
Withord
Pegasus Pony
 
Posty: 511
Dołączył(a): sobota, 3 listopada 2012, 22:10

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Withord » piątek, 3 maja 2013, 18:57

Najpierw będziesz musiał do mnie przyjechać :P
"Rozmowa to nie to samo co zapłodnienie" ~ Siara "Siara" Siarzyński
Avatar użytkownika
Withord
Pegasus Pony
 
Posty: 511
Dołączył(a): sobota, 3 listopada 2012, 22:10

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez siara » niedziela, 5 maja 2013, 17:20

Kiedyś lubiłem piłkę nożną. Bieganie było moją pasją i w sumie do dziś lubię biegać. Drugie miejsce w gminnych zawodach skoku wzwyż w podstawowej, potem zawody w bieganiu i skok w dal w gimnazjum ale bez rezultatów. W gimnazjum zaczęła się przygoda z siłownią. Codziennie po kilka godzin, nie raz wychodziło się po 22 z piwnicy przykokszonym jak kogut na fermie :lol: W technikum też siłownia i bieganie, musiałem nauczyć się pływać. Od zeszłego roku zakochałem się w pływaniu kajakiem, raz zrobiłem trasę 22km po dwóch jeziorach. Od pewnego czasu nie biegam i nie chodzę na siłkę. A no i rower oczywiście, to już od maleńkości rower był moim nieodłącznym środkiem transportu, często trasy po kilkadziesiąt km dziennie. Aż nie wyrobiłem karty motorowerowej i rower odszedł do lamusa :roll: To tyle.
A na klatę swego czasu wyciskałem 70kg, dziś może 45 dałbym radę :?
Ostatnio edytowano piątek, 12 lipca 2013, 20:16 przez siara, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
siara
Earth Pony
 
Posty: 415
Dołączył(a): niedziela, 28 października 2012, 21:54

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Piotrek_EPKK » wtorek, 7 maja 2013, 12:25

Polecam kajaki dla pragnących znaleźć utrzymanie :D Mój kuzyn w ten sposób poznał dziewczynę z kupą kasy i teraz żyje sobie jak król. Przemilczanym został fakt porzucenia przez niego fajnej, ale co tutaj dużo mówić dość biednej dziewczyny, z którą chodził ponad 10 lat i z którą był zaręczony :(
Pozdrawiam,
Piotrek
Avatar użytkownika
Piotrek_EPKK
The Great and Powerful
 
Posty: 401
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2013, 15:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Kamisha » wtorek, 7 maja 2013, 13:21

Piotrek_EPKK napisał(a):Polecam kajaki dla pragnących znaleźć utrzymanie :D Mój kuzyn w ten sposób poznał dziewczynę z kupą kasy i teraz żyje sobie jak król. Przemilczanym został fakt porzucenia przez niego fajnej, ale co tutaj dużo mówić dość biednej dziewczyny, z którą chodził ponad 10 lat i z którą był zaręczony :(

A podobno to kobiety sa sprzedajne :(
Avatar użytkownika
Kamisha
Her Majesty Celestia
 
Posty: 762
Dołączył(a): wtorek, 23 października 2012, 12:27

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Falconek » wtorek, 7 maja 2013, 15:06

35 kg jak wiatr dmucha od spodu :P

Dużo jeżdżę na rowerze MTB, kiedyś startowałem w amatorskich wyścigach, staram sie przynajmniej raz w roku wyjechać w "prawdziwe" góry. Ogólnie rower to moja miłość, chyba większa od kucyków :P

Próbowałem siłownię, raz wytrzymałem nawet trzy miesiące, ale patrz 35 kg :P
Lepiej być słynnym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem
Avatar użytkownika
Falconek
Little Pony
 
Posty: 163
Dołączył(a): czwartek, 6 grudnia 2012, 12:34

Re: Ile wyciskasz na klatę :D

Postprzez Linds » piątek, 12 lipca 2013, 11:45

Ja jakoś generalnie nigdy nie byłem jakoś super nastawiony do sportu. Stąd okazjonalnie jeździłem rowerem lub pływałem. Obecnie to ja się rozleniwiłem :P
Avatar użytkownika
Linds
Blank Flank
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 12 lipca 2013, 07:03
Lokalizacja: Tychy / Warszawa

Postprzez » piątek, 12 lipca 2013, 11:45

 


Powrót do O nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron